Vánoční vtípky

19. prosince 2008 v 21:43 | Číča |  Vtipy
Posílám pár vánočních vtipů:

1)Baví se ženy, co daly mužům k Vánocům. "Koupila jsem Pepovi dárek, co udělá stovku za 10 sekund - je to Honda." Druhá se zamyslí a pak prohlásí: "Já Fandovi koupila věc, co udělá 200 za sekundu - je to osobní váha!!!"

2)Vyšetřující se ptá předvedeného muže: "Za co jste tady???" - "Za předčasné vánoční nákupy." - "To přece není žádný přestupek. Jak brzy jste nakupoval???" - "2 hodiny před začátkem otevírací doby."

3)"Mámo, cítíš to??? Vůně vanilky, čerstvě uříznuté jedličky, vánočního cukroví, smaženéhp kapra,..." "Cítím, cítím - ti sousedi se ale maj..."

4)"Představte si, že se u nás sešel na štědrovečerní večeři sudý počet lidí!!!" "Jak to , vždyť jste byli 3 !!!" "Jo, ale pak přijelo 17 hasičů!!!"

5)Jaký je rozdíl mezi Vánocemi před 15 lety a dneska? Tehdy se člověk ptal: " Budou dárky, nebudou dárky?" - Dneska přemýšlí: "Bude na dárky, nebude na dárky?"

6)Ve škole: "Děti, je zemská přitažlivost stále stejná???" - "Ne, paní učitelko, na Silvestra je největší."

7)Muž zve přítele na silvestrovský večírek a vysvětluje: "Dojedeš k nám autobusem číslo 165, vystoupíš na druhé stanici a já bydlím hned naproti, v baráku s balkonem. Zazvoníš loktem, a jak se ozve bzučák, strčíš do branky kolenem a už jsi u mě!!!" "Propána, "žasne oslovený,"a proč bych měl zvonit loktem a kolenem kopat do branky???" "Člověče, snad bys k nám nechtěl přijít s prázdnýma rukama???"

8)"Tohle byla ale báječná jednohubka, milostivá, ostrá jako meč," zabloudí do kuchyně paní domu poněkud ovíněný host. "Jejda, pane, to jste se přehmátl, to byla drátěnka na nádobí!!!"

zdroj: magazín Tv Pohoda
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama